Imprezy żeglarskie

Niektóre z organizowanych imprez na stałe wpisały się do naszego kalendarza. Są to:

  • Szkolenie na jachtowego sternika morskiego
  • Szkolenie doskonalące dla sterników
  • Regaty Classic Cup
  • Rejs integracyjny
  • Rejsy morskie

Czarter jachtów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że największą satysfakcję daje samodzielnie zorganizowany rejs. Aby to ułatwić zwiększyliśmy ilość jachtów dostępnych w czarterze. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://zagle.jmaster.pl/czartery-baltyk. Oferta jest bogata, ale jeżeli komuś zależy na konkretnym terminie to powinien już teraz go rezerwować.

Szkolenie na jachtowego sternika morskiego

W czasie szkolenia nacisk zostanie położony głównie na naukę bezpiecznego wykonywania manewrów portowych, jednak nie zabraknie również pływania po morzu, nauki nawigacji itp.

Więcej informacji: zagle.jmaster.pl

Szkolenie doskonalące dla jachtowych sterników morskich

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do bezpiecznego wykonywania manewrów zarówno na morzu, jak i w porcie. Żeglując po Zatoce Gdańskiej, ćwiczyć będziemy nawigację, zdobywać doświadczenie w prowadzeniu jachtu.

Więcej informacji: zagle.jmaster.pl

Regaty Classic Cup

Od kilkunastu już lat pod koniec września odbywają się pełnomorskie regaty z zawinięciem do zagranicznych portów. W trakcie tego rejsu żeglarze starają się prowadzić klasyczną nawigację i unikają korzystania z elektronicznych systemów nawigacyjnych.

Integracja żeglarzy

W październikowy weekend organizujemy kilkudniowy rejs integracyjny dla naszych klientów.
Termin: od czwartku do niedzieli w październiku
Miejsce: Zatoka Gdańska

Rejsy morskie

Kto był, ten wie :) Co roku organizujemy kilka rejsów w różne części Europy północnej. Najczęściej jest to Norwegia, okolice Sztokholmu lub Cieśniny Duńskie. Rzadziej okolice Polskiego wybrzeża.

Pozdrawiam
Artur Sykson
601 725 117

JMaster.pl - szkolenia dla każdego